Otázky a odpovědi, které by vás mohly zajímat

Připravili jsem pro vás časté otázky našich klientů, které by vás mohli zajímat. Pokud odpověď na svou otázku nenajdete, prosím, napište nám na info@dragotek.cz a my se vám ozveme.

style switcher

Často Kladené Otázky

Náš systém je tvořen ze svařované kvalitní oceli a je opatřen kvalitní povrchovou úpravou. Díky těmto parametrům má tento systém velmi dlouho životnost a je takřka nezničitelný. Při průměrném zacházení budete moci tento systém odkázat ještě svým dětem.

Ano veškeré naše příslušenství (háčky, držáky, poličky…) lze použít zcela libovolně na jakýkoliv povrch. Díky využití šroubových spojů kdy každé příslušenství obsahuje otvor pro přichycení a háčky jako všechny ostatní systémy můžete příslušenství navrtat do zdi pomocí hmoždinky či do dřeva pomocí vrutu. Díky tomu můžete použít naše poličky například do dětského pokoje na hračky či naše háčky do chodby na zavěšení například bund.

Všechny naše držáky a háčky a poličky jsou k panelům přidělány pomocí šroubů a jsou tvořeny kvalitní svařenou ocelí. Naše poličky tedy udrží přesně tolik jako Váš spoj do zdi. Je mnohem pravděpodobnější že se Vám systém vytrhne ze zdi než, že ohnete naší poličku.

V případě sériových výrobků je navýšení závislé na množství objednaného zboží, V případě takového požadavku nás kontaktujte s konkrétním požadavkem buď telefonicky či emailem a mi Vám zpracujeme zcela zdarma nezávaznou cenovou a termínovou nabídku.

Veškeré naše příslušenství můžete využít libovolně na jakékoliv zavěšení či odložení. Můžete ho využít například pro zavěšení pracovního nářadí do dílny, zahradní nářadí, lopaty, košťaty, hrábě, oblečení, el. Nářadí, květiny a jiné. Díky možnosti přišroubování do jakýchkoliv materiálů, jsou tyto možnosti prakticky nekonečné. Pokud potřebujete speciální držák na jakoukoliv Vaši věc, stačí nás kontaktovat a mi Vám navrhneme ergonomicky vhodný držák.