Příslušenství pro pracoviště, prodejny, dílny a zahrady

Nabízíme širokou škálu příslušenství nejen pro naše pracoviště. Jedná se například o závěsné skříňky, otočné stojany, odpadkové koše, plastové a plechové bedny, boxy v provedení kov nebo plast, přenosné montážní kufry, plastové popisovače s použitím závěsu nebo magnetu, drobný drátový systém, zásuvky, osvětlení, zavěšení pro balancery, držáky monitorů a mnoho dalšího příslušenství, jež naleznete v našem internetovém obchodě.

style switcher

Magnetické příslušenství

Magnetické úchyty využijete k upevnění obkladu, sítě na hmyz, do kuchyňských dvířek, k připevnění transparentu, pro dorazy oken a dveří, na magnetické zavírání dveří sauny, držení nářadí.

Silné neodymové magnetické háky a háčky v ocelovém pouzdře pro využití v kuchyni, koupelně, pracovně, dílně, garáži, obchodě i kanceláři. Ve spojení s pouzdrem se magnetická síla ještě zvětšuje. Pro větší odolnost jsou poniklované. Silnější typy se hodí i pro lovce pokladů – magnet fishing.

Kruhové magnetické úchyty mají otvor pro šroub či vrut. Pro větší odolnost před korozí jsou poniklované. Využijte je k připevnění obkladů, zavírání dvířek kuchyňské linky, na připevnění sítě proti hmyzu, dorazy dveří a oken, magnetické zavírání dveří sauny, pro připevnění transparentů a propagace, jako držáky malého nářadí, k instalaci stropních svítidel.

Silné neodymové magnety v ocelovém pouzdře se závitovým čepem snadno a rychle přišroubujete ke kovovým i dřevěným tyčím, hodí se pro výrobu dveřní zarážky, dorazů dveří a oken, v klasickém i pogumovaném provedení.

Silné neodymové magnetické úchyty v ocelovém pouzdře s vnitřním závitem. Ve spojení s pouzdrem se magnetická síla ještě zvětšuje. Snadno k nim přišroubujete háky, háčky, závěsná oka. Pro větší odolnost jsou pozinkované nebo poniklované. Silnější typy se hodí také pro lovce pokladů, magnet fishing.

Magnetickou odtrhovou sílu uvádíme pro kolmý směr k podkladu. Pokud magnet umístíte na svislou plochu, může být příchytná síla menší – podle povrchové úpravy a hrubosti nosného materiálu. Vyberte si vhodný typ.


Zásuvkové skříňky

Kovové ukládací skříňky s plastovými zásuvkami jsou vhodné pro přehledné skladování drobných předmětů a součástek. Tyto skříňky jsou vhodným doplňkem ve výrobě, vybavení dílen, garážích, sklepech, v kancelářích a všude tam, kde je nutné mít drobné předměty přehledně uloženy a rychle k dispozici.

Skříňky lze volně postavit, stohovat jednu na druhou (podstava je opatřena čtyřmi plastovými nožkami) , nebo zavěsit na stěnu. Jsou vyráběny v různých velikostech (výška, šířka i hloubka) a s různými kombinacemi plastových zásuvek. Ze skříněk lze tvořit kompaktní celky.

Skelet ukládací skříňky je vyroben z ocelového plechu. Ten je špičkově povrchově upraven práškovými plasty, které chrání proti korozi. Je možné je dodat ve dvou barevných provedeních v odstínech podle stupnice RAL. Zásuvky je možné dodat čiré, vyrobeny z polystyrolového (PS) plastu, nebo mléčné, vyrobeny z vysoce pružného a pevného polypropylenu (PP). Zásuvky jsou vyráběny v různých variantách a velikostech, s pevnými přepážkami nebo s možností přepážky do zásuvek vkládat.

Skříňky jsou vybaveny systémem, který zabraňuje vypadnutí zásuvek při prudkém vytažení nebo naklonění. Pohodlnější chod zásuvek umožňují vodící lišty (zabrání vzpříčení zásuvek).


Plastové příslušenství

Naše společnost Vám nabízí širokou škálu plastového příslušenství. Mezi toto příslušenství patří plastové boxy, pořadače či bedny.

Plastové pořadače

Jsou vhodné pro skladování spojovacího materiálu, ale jsou hojně využívány i pro zdravotnický spotřební materiál. Díky výklopným schránkám zásobníku se materiál opravdu pohodlně vyndává. Pořadače můžete volitelně stohovat a šetřit tak místo. Jako součást balení dostanete i závěsný systém pro připevnění na zeď či jinou volně stojící stěnu, díky kterému si vytvoříte profesionální úložný prostor i tam, kde nemáte místo na skříně či police.

Plastové boxy

Plastové boxy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního a tvrdého plastu. Využijete je jako boxy na šrouby i na skladování dalších spojovacích materiálů a nářadí. Můžete je stohovat nebo je jen zasunout do připravené poličky. Vyberte si z tří barevných provedení.

Plastové bedny

Vizuálně přitažlivá přepravka je díky své konstrukci a zdvojené struktuře stěn velice robustní, pevná a vhodná pro velké zatížení. Duté, komorové stěny zajišťují stabilitu a tuhost. Pro snadné přenášení jsou na stěnách přepravky dva úchyty. Přepravky se dají poholdně rovnat na sebe. Vhodná pro průmysl, zahradu, či do sklepů. Přepravka v černém provedení není vhodná pro ukládání potravin.


Plechové příslušenství

Plechové bedny

Kovová ukládací bedna, je určena pro využití ve skladových prostorách, při montáži a mezioperačních manipulacích. Jako všestranný pomocník v dílenských prostorech slouží především k přehledné organizaci materiálu a nářadí. Bedny se vyznačují vysokou nosností a odolností.

Bedny stejného tvaru lze stohovat na sebe. Docílíte tak maximálního uspořádání Vaší dílny.

Plechové kufry

Praktický a přehledný kufr. Kufřík je celokovový, povrchová úprava provedena práškovými plasty dle RAL = zaručuje vysokou odolnost vůči vnějším vlivům.
Kufřík obsahuje 2 řady pořadových zásuvek a 2 úložné šuplíky.
Držadlo a zásuvky jsou z odolného plastu.
Vzhledem k velikosti a hmotnosti doporučujeme tento typ kufru kombinovat s montážní skříňkou.