Výroba pracovišť a stolů Dragotek

Zajištujeme výrobu pracovních stolů a pracovišť dle požadavků zákazníka vč. dodávání příslušenství pro tyto pracoviště. Stoly nabízíme ve variantách svařovaných konstrukcí či montovaných. Klademe maximální důraz na pevnost, povrchové úpravy, konstrukční uspořádání, bezpečnost a přizpůsobení.

Po telefonické či elektronické domluvě se se zákazníkem zdarma a nezávazně sejdeme, dohodneme konkrétní zadání a požadavky zákazníka jak pro ergonomii tak i materiály, složení, barvu a další požadavky. Na základě této schůzky zpracujeme konkrétní cenovou nabídku s vyspecifikovanými požadavky a materiály.

style switcher

style switcher

Perfopanely

Sériová výroba

Tyto perfopanely nabízíme v našem kamenném obchodě na adrese Libiš ul. Mělnická a E-shopu ve volném prodeji v předem definovaných rozměrech. Veškeré panely máme skladem a vystavené, abyste si jejich kvalitu mohli prohlédnout osobně.

Perfopanely jsou kvalitní ručně vyráběné ocelové panely v provedení rámové a bezrámové.

Bezrámové panely – jsou kvalitní ocelové panely s dlouhou životností. Jsou tvořeny zahnutými ocelovými okraji o rozměrech 350 x 500mm, 500x 500mm, 500 x 750mm a 500 x 1000mm. Panely slouží pro instalaci příslušenství pro profi panely DRAGOTEK. Tyto panely mají navařené kvalitní ocelové distanční sloupky pro přišroubování buď přímo na zeď anebo na držáky pro přišroubování na stůl či samostatně stojící konstrukce. Jsou tvořeny děrovaným plechem o síle 1,5mm. Tato tloušťka zajišťuje odolnost a spolehlivost jak pro použití v domácnostech tak do středního a těžkého průmyslu. Panely jsou tvořeny oky 5x5mm, které zajišťují vysokou variabilitu rozestavění komponentů s maximálním využitím pro různé typy nářadí a jeho příslušenství. Díky těmto vlastnostem lze využít široké škály našich háčků pro držení jednoduchého nářadí, jako jsou například kladiva, tak ale i pro držení el. nářadí jako jsou aku vrtačky či jiné nářadí.

Rámové panely – jsou kvalitní ocelové panely s dlouhou životností. Jsou tvořeny ocelovým svařeným rámem z profilů 20x20x2mm a ocelovými výztužemi. V sériové nabídce jsou o rozměrech 1000 x 750mm, 1500 x 750mm a 2000 x 750mm. Panely slouží pro instalaci příslušenství pro profi panely DRAGOTEK. Ocelový rám slouží pro přišroubování buď přímo na zeď anebo na držáky pro přišroubování na stůl či samostatně stojící konstrukce. Jsou tvořeny děrovaným plechem o síle 1,5mm. Tato tloušťka zajišťuje odolnost a spolehlivost jak pro použití v domácnostech tak do středního a těžkého průmyslu. Panely jsou tvořeny oky 5x5mm, které zajišťují vysokou variabilitu rozestavění komponentů s maximálním využitím pro různé typy nářadí a jeho příslušenství. Díky těmto vlastnostem lze využít široké škály našich háčků pro držení jednoduchého nářadí, jako jsou například kladiva, tak ale i pro držení el. nářadí jako jsou aku vrtačky či jiné nářadí.

Zakázková výroba

V případě přání zákazníka jsme schopni vyrobit perfopanel dle přesných požadavků zákazníka. Panely Vám upravíme do požadovaných rozměrů a přidáme případné vzpěry či jiné požadavky, které budou vyhovovat Vašim standardům. Pokud jste nenašli v našich sériových výrobcích požadovaný výrobek, neváhejte se na nás obrátit s požadavkem o konkrétní prvek, který byste potřebovali umístit na našich panelech. Na Váš dotaz navrhne adekvátní řešení a zpracujeme Vám zcela nezávazně i konkrétní kalkulaci bez ohledu na to zda-li poptáváte jeden háček nebo celou sadu.


Háčky

K našim pefopanelům nabízíme širokou škálu variant háčků. Háčky nabízíme v sériových variantách jednoduché, dvojité a smyčky anebo zakázkové výrobě. Naše háčky můžete také přidělat pomocí vrutů na vlastní desku popřípadě navrtat přímo na zeď.

Sériová výroba

Háčky jednoduché - Jedná se o háčky s jedním trnem. Háčky jsou nabízeny v délkách 35mm, 50mm, 100mm a 150mm. Zakončení háčků nabízíme pod úhlem 0°, 45° a 90°. Průměr drátu u háčku je 5mm. Základna je u jednoduchých háčku 60x20mm. Povrchová úprava Zn. Všechny naše háčky jsou k perfopanelům přidělány pomocí šroubů. Pomocí tohoto spoje dochází k pevnému sešroubování a nedochází k vypadávání háčků. Nemusíte se tedy již bát toho, že by se Vám háčky zvedali a nářadí padalo anebo, že by padali celé háčky.

Háčky dvojité - Jedná se o háčky s dvěma trny. Háčky jsou nabízeny v délkách 35mm, 50mm, 100mm a 150mm. Zakončení háčků nabízíme pod úhlem 0°, 45° a 90°. Průměr drátu u háčku je 5mm. Rozteče háčků jsou nabízeny v rozměrech 10, 20, 30, 40 a 50 mm. Háčky lze využít pro zavěšení jednotlivé anebo společně například pro kladiva či jiné příslušenství. Velikost základny je od 60 x 25mm až po 60 x 65 mm. Povrchová úprava Zn. Všechny naše háčky jsou k perfopanelům přidělány pomocí šroubů. Pomocí tohoto spoje dochází k pevnému sešroubování a nedochází k vypadávání háčků. Nemusíte se tedy již bát toho, že by se Vám háčky zvedali a nářadí padalo anebo, že by padali celé háčky.

Háčky smyčky - Jedná se o háčky, které mají přední část spojenou. Háčky jsou nabízeny v délkách 35mm, 50mm, 100mm a 150mm. Zakončení háčků nabízíme pod úhlem 0°, 45° a 90°. Průměr drátu u háčku je 5mm. Rozteče háčků jsou nabízeny v rozměrech 30, 40 a 50 mm. Velikost základny je od 60 x 45mm až po 60 x 65 mm. Povrchová úprava Zn. Všechny naše háčky jsou k perfopanelům přidělány pomocí šroubů. Pomocí tohoto spoje dochází k pevnému sešroubování a nedochází k vypadávání háčků. Nemusíte se tedy již bát toho, že by se Vám háčky zvedali a nářadí padalo anebo, že by padali celé háčky.

Zakázková výroba

Zakázková výroba háčků nabízí výrobu přesně podle přání a potřeb zákazníků. Háčky Vám upravíme do požadovaných rozměrů, které budou vyhovovat Vašim standardům. Pokud jste nenašli v našich sériových výrobcích požadovaný háček, neváhejte se na nás obrátit s požadavkem o konkrétní prvek, který byste potřebovali umístit na našich panelech. Na Váš dotaz navrhne adekvátní řešení a zpracujeme Vám zcela nezávazně i konkrétní kalkulaci bez ohledu na to zda-li poptáváte jeden háček nebo celou sadu.

style switcher

style switcher

Držáky a poličky

Kromě háčku nabízí naše společnost také širokou škálu držáků a poliček pro perfopanely V našem sortimentu naleznete držáky klíčů, šroubováků, vrtáků, sprejů, imbusových klíčů a jiných. Současně taktéž nabízíme širokou škálu poliček.

Sériová výroba

Naše sériová výroba nabízí základní sadu držáků do všech dílen, pracovišť a provozoven. Veškeré tyto výrobky jsou opatřeny kvalitní povrchovou úpravou pomocí práškové barvy a ohledem na maximální odolnost a životnost. Držáky jsou v červené barvě odstín RAL3020. Všechny naše držáky jsou k perfopanelům přidělány pomocí šroubů. Pomocí tohoto spoje dochází k pevnému sešroubování a nedochází k vypadávání držáků. Nemusíte se tedy již bát toho, že by se Vám držáky zvedali a nářadí padalo anebo, že by padali celé držáky.

Zakázková výroba

Zakázková výroba držáků nabízí výrobu přesně podle přání a potřeb zákazníků. Držáky Vám upravíme do požadovaných rozměrů, které budou vyhovovat Vašim standardům. Pokud jste nenašli v našich sériových výrobcích požadovaný držák, neváhejte se na nás obrátit s požadavkem o konkrétní prvek, který byste potřebovali umístit na našich panelech. Na Váš dotaz navrhne adekvátní řešení a zpracujeme Vám zcela nezávazně i konkrétní kalkulaci bez ohledu na to zda-li poptáváte jeden držák nebo celou sadu.


Energokanály

Energokanály jsou určené pro rozvody el. energie a ovládací prvky jako jsou např. vypínače, přepínače či pneumatika. Do energokanálu lze variantně vložit libovolné množství prvků. Na přání zákazníka lze energokanál ukončit zástrčkou 230V/50Hz případně zanechat volné konce pro připojení přímo do rozvaděče.

Každý energokanál obsahuje jistící prvek pro zásuvky 10A/16A a pro osvětlení 6A. Variantně lze do energokanálů doplnit transformátory pro vyvedení jiné hodnoty napětí dle přání zákazníka např. 12V, 25V.

style switcher

style switcher

Pracovní desky

Nabízíme různé typy pracovních desek na pracoviště od klasických spárovek až pro duralové pracoviště s připravenými otvory či vybráními.

Spárovku nabízíme v široké škále dřevin, jako jsou dub, buk, ořech americký či evropský, bříza jasan třešeň a další. Taktéž nabízíme různé typy rozměrů a tlouštěk a případných ochran krajů např. olemováním pomocí plechu a jiné.